قوانین رمان خوان

قوانین کاربران

از کاربران و خوانندگان عزیز رمان خوان، خواستار آن هستیم که  برای جلوگیری از مشکلات امنیتی و زیرپا گذاشتن حقوق ناشران و نویسندگان، اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهند. متاسفانه در صورت رعایت نکردن این موارد برای خواندن رمان در رمان خوان و دور زدن قوانین امکان غیرفعال شدن حساب کاربری شما وجود دارد. از شما کاربران محترم برای ایجاد محیطی خوب و دوستانه در کنار تیم رمان خوان سپاس گذاریم.

قوانین نویسنده

رمان خوان از نویسندگان محترم، خواهشمند است که هنگام نوشتن رمان خود از به کار بردن برخی کلمات ناپسند و مخالف شئونات اسلامی پرهیز کنند. همچنین در هنگام طراحی جلد رمان خود از تصاویری که مشکلات اخلاقی دارند، استفاده نکنند تا ناظران ما نیز مجبور به تذکر نشوند. از همکاری که شما نویسندگان با تیم رمان خوان دارید تا محیطی سالم در کنار یکدیگر داشته باشیم نهایت تشکر را میکنیم.

حقوق ناشران

نیاز به ذکر این نکته ضروری است که رمان خوان به طور کامل به قوانین نشر و حق کپی رایت کتاب ها و رمان ها پایبند است. به همین علت برای حفظ حقوق ناشران و نویسندگان و امانتداری، امکان دریافت فایل کتاب های موجود در رمان خوان وجود ندارد و تمامی رمان ها تنها در اپلیکیشن رمان خوان در اندروید، iOS و ویندوز قابل مشاهده است. و در صورت دور زدن افراد و کپی برداری به هر نحوه مختلفی پیگرد قانونی توسط رمان خوان و صاحب رمان خواهد داشت.